YARDIM - Bilgisayar Hakkında Yardım | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

YARDIM Bilgisayar Hakkında Yardım

enricco 15 Aralık 2016

1. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

717
    493
    0
    Bilgisayar bilgim çok iyidir. Her türlü soru ve sorunlarınız için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Bu başlık altında belirtebilirsiniz.

fuulas bunu beğendi.
  2. beyazkep

beyazkep Yeni Üye

3
    0
    0
    Uzun süre kullanabilecegim Bilgisayar toplattırmak istesem olmazsa olmaz parcalar ve özellikleri nasıl olmalı sizce.Hem oyun hem normal kullanım amaçlı guzel bir şey olsun istiyorum.Yada şu markay ve modelini alın diye bir tavsiyeniz olabilir mi ?

LG-D855 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

3. enricco

717
    493
    0
    Toplama bilgisayarı asla tavsiye etmiyorum. Bütçeniz varsa güzel bir oyun canavarı laptop felan önerebilirim.

4. beyazkep

beyazkep Yeni Üye

3
    0
    0
  5. enricco

717
    493
    0
    ne kadar bütçeniz var?

6. beyazkep

beyazkep Yeni Üye

3
    0
    0
  7. enricco

717
    493
    0
    2500 oyun bilgisayarı için düşük devrem. Oyun bilgisayarları 3500 başlangıç fiyatı. Normal bir bilgisayar alabilirsin ama o paraya. Malum Dolar 3.50:)

8. Tyler Dur Ulen

Tyler Dur Ulen Yeni Üye

1
    0
    0
    @enricco ben bilgisayar uzmanı filan değilim, ama şu yazdıklarından bildiklerini çoktan unuttum diyebilirim.
    Öncelikle toplama bilgisayarın neresi kötü ? ha ben kodaman olduğum için aynı özellikte bir bilgisayara sırf markası için para veririm diyorsan ayrı mevzu, saygı duyarım. Artı piyasadan zerre kadar haberin yok sanırım. Doların 3,5 olduğu doğru ancak çoğu site pc parçaları için fiyatlarını 2,90-3,00 arasına sabitlediler. yılbaşına kadar en azından fiyatlar böyle.

@beyazkep oyun bilgisayarı kavramı oynayacağın oyuna göre değişir. çoğu arkadaşımızın oyun kavramı PES'ten öteye gidemediği için PES'i açan her pc iyi bilgisayar mantığına sahip. Önceliklerini belirle derim. Oyunu yasal olarak mı alacaksın, yoksa illegal yollardan mı alacaksın? Online mı oynayacaksın yoksa kendi çağında mı takılacaksın? En basiti 60 liraya da oyuncu klavyesi var 800 liraya da.

Önceliklerini belirleyip pc almanı tavsiye ederim. Yoksa şuan piyasadaki en iyi parçalarla pc toplasan, belli bir süre sonra ya hevesin kaçar yada zamanı gelip eskiyince internet bilgisayarı oluverir..

9. enricco

717
    493
    0
    @Tyler Dur Ulen kardeşim toplama bilgisayar da parça uyumsuzluğu mutlaka oluyor. Sen ne kadar uğraşırsan uğraş hatalardan kaçamazsın. Ben 15 yıldır bu işi yapıyorum ve kendimde oyun oynarım. Benim fikrim tavsiye etmiyorum. Tabi ki marka delisi değiliz ama mecbur bir markayı satın alacaksın. Ben A ya da B markası demedim zaten bir kaç marka var bütçesine göre seçebilir.

10. fuulas

fuulas Yeni Üye

2
    1
    0
    Açılışta neden sürekli F1 e basmak ister bu meret...

General Mobile 4G www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

enricco bunu beğendi.
  11. enricco

717
    493
    0
  12. fuulas

fuulas Yeni Üye

2
    1
    0
  13. enricco