SICAK KONU - EMNİYET SEN DUY SESİMİZİ | Polis Forum

SICAK KONU EMNİYET SEN DUY SESİMİZİ

yaramaz_222 12 Aralık 2016

1. yaramaz_222

yaramaz_222 Başpolis Memuru

85
    34
    0
    Arkadaşlar polsandaki keyfi uygulamalar için emniyet seni devreye sokmamiz kazım arayalım mesaj atalım birşeyler yapalım ki emniyet sen bir basın açıklaması yapıp medyada sesimiz olsun bunları tescir edelim kamuoyuna bakarsın yeni bir kurum oluşur alternatif bir sandık falan duyarsız olmalayalim ki hakkımız yenmesin

2. Paşa

Paşa Polis Memuru

70
    20
    0
    Emniyet sen in daha önce de POLSAN da dönen yolsuzlukları nasıl gündeme getirdiğini çok iyi hatırlıyorum eğer konuya yeterince hassasiyet gösterirlerse onların bu konuyu kesinlikle sonuçlandıracağına inanıyorum. Zaten ordan da bir sonuç çıkaramazsak Allah yardımcımız olsun.

3. yaramaz_222

85
    34
    0
    En azından medyada bir haber çıkarsa yeterli olacaktır karşı tarafa açıklama yapmak zorunda kalacaktır emniyet sene ulaşalım arkadaslar

flic bunu beğendi.
  4. ahmettt

ahmettt Yeni Üye

1
    0
    0
    Darbe gecesi hayatını ortaya koyan bu kahramanlara bunu reva gören kolsan a lanet olsun. Allah belanızı versin. Umarım Emniyet sen gerekeni yapacaktır.

5. tomacı23

tomacı23 Yeni Üye

3
    1
    0
    Devlet bize darbeci değilsiniz diye taltif veriyor ama bu tefeciler ben bilmem diyerek hala kredileri açmıyorlar.

6. tomacı23

tomacı23 Yeni Üye

3
    1
    0
    Eğer bu Emniyet sen bu konuyu da halletsin göreve emniyet sen logolu montla gidecem

flic bunu beğendi.
  7. oğuz_kagan

oğuz_kagan Yeni Üye

1
    1
    0
    beyler ben emniyet senin bunlara gücünün yeteceğine inanmıyorum ama inşallah yanılırım. hayatımı kararttı POLSAN yuvam yıkılacak

flic bunu beğendi.
  8. Hazanyağmuru

Hazanyağmuru Bekçi

49
    23
    0
    Ohal bitince acacaklarmi bakalim bitmese hic acmazlarlar krediyi yer icer otururlar arayincada sizi dusunuyoruz diyorlar nasil bi dusunmeyse

9. Paşa

Paşa Polis Memuru

70
    20
    0
    Ohal bitince mecbur açacaklar yoksa üyelikte sunulan sosyal yardım vaatlerinin tek taraflı olarak yerine getirilmemesinden sözleşmenin feshi ve tazminat davası bile açabiliriz ama öncelikle birlik olmamız lazım yoksa hiçbirşey yapamayız ayrıca Ohal uzayacak zaten

flic bunu beğendi.
  10. amele

amele Yeni Üye

1
    0
    0
    Ohal bizim için mi var terörist için mi belli değil bu tefecilerin bize yaptıklarını devlet PKK ya yapmadı ohal boyunca. Ayrıca başbakan ohalin uzamasının tek nedeni terör örgütleri ile mücadele etmek olduğunu söyledi zaten kim ne yapacaksa yapsın artık intiharın eşiğindeyim

11. yaramaz_222

85
    34
    0
    Ohal uzasin diye ipbeler dua ediyordu bu kolsana emniyet sen elatip medyaya malzame yapmassa işimiz zor

12. Polis27

Polis27 Başpolis Memuru

89
    74
    0
  13. Polis27

Polis27 Başpolis Memuru

89
    74
    0
    Beyler aranizda İstanbul calisani varsa Şişli Etfal ve Gümüşsuyu na arkadaslsri ziyaret e gitsin büyük moral olur genç gazilerimiz e

14. policeman42

policeman42 BaşKomiser

437
    309
    0
    arkadaslar ohalin uzayıp uzamayacagı hakkında bilgi sahibi olan var mı uzarsa yine vermez bunlar ya acaba bimere yada baska bir yere mali sicil affı istiyoruz seklinde talepde bulunsak sesimizi duyursak herkese af cıktı buna ve memur sicil affı istesek ne derdiniz

15. tomacı23

tomacı23 Yeni Üye

3
    1
    0
    OHAL uzayacak kardeşim uzamasına lafımız yok ama OHAL bizi vuruyor bu tefecilere de gün doğuyor ayrıca POLSAN a kredileri açın diye sözlü bir talimat bile vermeyenler sicil affıyla uğraşır mı sence

16. Paşa

Paşa Polis Memuru

70
    20
    0
    Herkesin #polisiminyanındayım diye bize destek olduğu bir günde maaşını benim ödediğim adamların hepimize potansiyel terörist gözüyle bakması kanıma dokunuyor arkadaş.

17. 9x19 asi

9x19 asi Yeni Üye

1
    0
    0
    EMNİYET SEN den de ses çıkmıyor arkadaşlar acaba bilgileri yok mu konudan ?