HİT KONU - Gazilik, vazife malulu ve c dilimi hakkında | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

HİT KONU Gazilik, vazife malulu ve c dilimi hakkında

gazi 25 Kasım 2016

1. gazi

gazi Yeni Üye

9
    6
    0
    arkadaşlar bir terör gazisi olarak
    gazilik, vazife malulu ve c dilimi hakkında yeteri kadar bilgim oldugunu düşünüyorum
    özellikle şehit ailelerimiz ve gazilerimiz için yaşanan tüm süreç hakkında bilgi verebilirim

cüneyt damar ve Xeana bunu beğendi.
  2. Xeana

Xeana Administrator Yetkili Kişi

464
    486
    0
    Devrem aramızda bir gazi olması bizi gururlandırdı.Hoşgeldin.

gazi bunu beğendi.
  3. gazi

gazi Yeni Üye

9
    6
    0
    hoş bulduk siteniz hepimize hayırlı olsun

4. Kemosabe

Kemosabe Komiser

217
    121
    0
    Ben 24 yıllık Polis memuruyum 95 de Çevikkuvvette spor esnasında dizimden yaralandım.. bunu basit bir spor yaralanması gibi gördüler.. Ama bu olaydan sonra hayatım karardı resmen.. ameliyat oldum 22 gün hastahanede yattım... 60 gün heyet raporu ve göreve.. 12-12 nin ağır koşulları nöbetler derken dizim daha kötü oldu.... Toplamda 5 sefer daha ameliyat oldum... Sıralı amirlerime derdimi anlattım ama nedense hep ağır görevlerde çalıştım.. hakkımı aradığım içinde çevikkuvvetteki 5 yılımı zehir ettiler.. Geçenlerde hastahaneye baş vurdum heyet için... Hangi dilimde olduğumu görmek için...Görevlerde de ayakta duramaz oldum.. MR çekildi... dizimin bayağı kötü olduğu görüldü ben de durumumu anlattım ama maalesef heyet benim durumumun c dilimine giremeyeceğimi b24 e girdiğini söyledi... Doktorlar Sol dizimin proteze doğru gittiğini...Protez için gençsin diyorlar ama aktif çalışmaya devam diyorlar...

5. gazi

gazi Yeni Üye

9
    6
    0
    geçmiş olsun kardeşim hastanenin verdiği rapora itiraz edebilirsin

6. Kemosabe

Kemosabe Komiser

217
    121
    0
    Sağolasın...Nasıl olacak bu peki...yol gösterirsen sevinirim..

7. gazi

gazi Yeni Üye

9
    6
    0
    rapor yeni ise hastaneye itiraz edebilirsin,
    2 aydan fazla olduysa personel şubeye rahatsızlıgım nedeniyle tekrar dilim belirtir raporu almak istiyorum diye dilekçe yaz hastaneye tekrar sevk ederler

8. Kemosabe

Kemosabe Komiser

217
    121
    0
    Geçti...tamam yazacağım..yine aynısı olursa itirazı nasıl yaparım peki..

9. gazi

gazi Yeni Üye

9
    6
    0
    Emniyet hizmetleri saglık sartlari yonetmeligine gore sen hangi dilime girmen gerektigini doktora izah et. ısrarla soyle ona ragmen vermezse raporu alďıgin hastaneye dilekce ile itiraz et

10. Kemosabe

Kemosabe Komiser

217
    121
    0
    Sağolasın... eyvallah..