SICAK KONU - Ödül hk. | Polis Forum

SICAK KONU Ödül hk.

enricco 2 Aralık 2016

1. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

734
    502
    0
    Herkese öncelikle taltif hayırlı olsun. Hakkettik. Ama birde ödülün olacağını 5-6-7 bin tl muhabbetinin devam ettiği söyleniyor. Onunla ilgili duyum ve paylaşımlar burada yer alacak. Haydi bismillah.

E6603 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

ÇAKA BEG ve zodiac66 bunu beğendi.
  2. sarfınazar

sarfınazar Komiser Yardımcısı

116
    63
    0
    İnşallah, ağanın eli tutulmaz

Sent from my iPhone using Polis Forum

3. MFM60

MFM60 Bekçi

38
    17
    0
  4. Çevikcandır

Çevikcandır Bekçi

40
    18
    0
    Hadi bakalım inş

5. poliyilmazz

poliyilmazz Komiser

214
    168
    0
    9 taltifimizi aldık.buna da şükür..o tamam.şimdi ödülde sıra VİRRAAA BİŞSMİLLAH :D

enricco bunu beğendi.
  6. zodiac66

zodiac66 Komiser Yardımcısı

135
    70
    0
    ankara da calistim o gece bombalanan yerdeydim.24 yatti.borclarima faydasi oldu Allah devletimize zeval vermesin.bu konular ilk konusulmaya baslandiginda hem taltif hem de odul olacak deniyordu.hayirlisi bakalim

enricco ve sarilarisulo bunu beğendi.
  7. İstpolis

İstpolis Bekçi

25
    6
    0
    Hacizlik dosyam vardı çok şükür kapatacam Rabbim devletimize zeval vermesin

durmus03, Polis27 ve zodiac66 bunu beğendi.
  8. PHILIPS_06

PHILIPS_06 Başpolis Memuru

92
    73
    0
    Ilk olumsuz yorumu ben yapayim madem, oncelikle Allah devletimize zeval vermesin 5 maaş da bana yatırmışlar bereket versin, şöyle soyleyim, bundan önceki taltiflerde eşitsizlik vardı ancak bu kez 2000 binliraya ayarlanmis, o yuzden bu aslında ödül bence...

SM-J700F www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

9. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

734
    502
    0
  10. poliyilmazz

poliyilmazz Komiser

214
    168
    0
    önceki malum sitede ödülün ayrı taltifin ayrı verileceğini yazmıştım hatta tarih bile vermiştim ama bilinen sebeplerden bir türlü yatmamıştı.bu verilen ödül değil taltif..adı üzerinde zaten 5 maaş 9 maaş v.s. işte yatan taltif yani..benim aldığım duyum ödülünde hemen hemen bu miktarlarda ayrıyeten yatacağı şeklinde..hayırlısı olsun.Allah devletimize zeval vermesin.

zodiac66 bunu beğendi.
  11. poliyilmazz

poliyilmazz Komiser

214
    168
    0
    enricco benim aldığım duyumlarda ödülünde hazırlandığı ve ayrıyeten yatırılacağı şeklinde.

zodiac66 ve enricco bunu beğendi.
  12. çalkekeçal01

çalkekeçal01 Bekçi

36
    21
    0
    Allah devletimize zeval vermesin.Sıra ödülde inşallah tüm meslektaşlarımıza verilir.

13. omr123

omr123 Bekçi

10
    1
    0
    Bi 6 ayda onu bekleriz. Şimdi arkadaslar öncelikle ben 4 yıllık Memurm 18 taltif yatmıs o da 2034 tl sanırım ve ankara da 15 temmuz sabah 9 dan 18 temmuz saat 14 de kadar calıstm. Kayseride corumda Iğdır da vs vs deki adama da 2000 tl edecek taltif yatmıs bu adaletse eyvallah.

police-man06 bunu beğendi.
  14. Pol.erz1

Pol.erz1 Yeni Üye

8
    11
    0
    pol.erz bunu beğendi.
  15. baskentli061907

baskentli061907 Başpolis Memuru

98
    87
    0
    Rabbim devletimize zeval vermesin. .
    Varol reis
    Kahrolsun şerefsiz fetöcüler

kuşçubaşıeşref bunu beğendi.
  16. Livo

Livo Bekçi

22
    23
    0
    Bir tek senmi çalıstın heryerde herkes aynı sekilde evlerine gidip uyuyamadan günlerce çalıştı.Bizler başka şehirde değilde Ankara'da olsak sanki çalışmıyacakmıydık .Biz daha kendi içimizde fesatlık yapıyoruz neredeyse başka yerde çalışanlara vermeyin diyeceksiniz el insaf

cyrz, PHILIPS_06 ve zodiac66 bunu beğendi.
  17. OKAN06

OKAN06 Bekçi

20
    37
    0
    Bende Ankara da senin gibi çalıştım devrem, karşılığı 0 taltif.

ASUS_T00J www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

ManOfLove ve eecd bunu beğendi.
  18. Mete

Mete Komiser

203
    79
    0
    Admin taltif ve odul ayni baslikta olsun karisiyor kafalar

ali_ce33 bunu beğendi.
  19. Polis_Ankara

Polis_Ankara Bekçi

35
    25
    0
    Cümleten iyi akşamlar.Nasıl bir dünyada yaşıyoruz nasıl bir adalet anlayışıdır.Taltif yatan arkadaşlara hayırlı olsun.Ankara İlçesinde çalışıyorum 5 yıl önce devlet gönder di bizde bayrak nerede ise biz oradayız dedik çalıştık. Ankara'nın ilçesinde 5 aydır 12\12 çalışıyoruz hiç bir arkadaşa taltif yatmadı.İsyan etmemek elde değil devletimiz var olsun olmasına da neden bu kadar haksızlık yapılır bilemiyorum.Birileri devlete karşı bizim sabrımızı mı deniyor. Allahım sen sabır ver.Bu taltiften bir öncekinde de aynısı oldu.Yanımda terör şube de çalışan iki meslektaş bana 18 yatmış senin neden 24 diye tartıştıkları daha dün gibi gözümün önünde o zaman da seçim için herkese yatacak demişlerdi hatta seçimler yenilenmişti o zaman da yaklaşık 2 -3 ay 12\12 çalışmıştık yine hiç bir şey alamadık.Allaha havale etmekten başka bir şey yapamıyorum.Öğrendiğim kadarıyla Ankaranın ilçelerine yatmamış.Bu saatten sonra ödül de verseler sanırım aynısı olacak ödül alacak meslektaşlarıma da şimdiden hayırlı olsun.Anaların ak sütü helal olsun.KİM bu adaletsizliğe sebepse onları da Allaha havale ediyorum.

20. Xeana

Xeana Administrator Yetkili Kişi

473
    491
    0
    Bu yatan taltif giden listelere gore yattı yani tamamen basinizdaki yöneticilerin insiyatifinde yatırıldı.Beklenen ödül toplu olarak herkese yatar inşallah da kimsenin kalbi kırılmaz gerçi devlete küs olunmaz para versede vermese de tek bir devletimiz var ve o olduğu sürece biz varız.

zodiac66 bunu beğendi.