POLSAN Araç Kampanyalarına Uygun Mu? | Polis Forum

POLSAN Araç Kampanyalarına Uygun Mu?

enricco 8 Kasım 2016

1. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

734
    502
    0
    Polsan araç kampanyalarına katılanlar bilgi verirse güzel olur devrelerim.

2. Xeana

Xeana Administrator Yetkili Kişi

473
    491
    0
    Sizlerden gelen yoğun istek üzerine hataları eski altyapımızda düzeltme imkanımız olmadığı için altyapıyı tamamen değiştirerek yüklü miktarda paraya da kıyarak lisanslı sağlam bir altyapı oluşturduk. Eski kullandığımız ile yeni altyapımız farklı firmalar olduğu için yazdığınız yorumları ve üyeliklerinizi yeni sisteme geçiremedik.
    Konu başlıklarını tekrar açıyoruz ve sizlerden ricamız konuları tekrar bilgileriniz ile canlandırmanız.Kısa sürede sitemiz eski durumuna sizler sayesinde kavuşacaktır anlayışınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

3. blackjoe

blackjoe Bekçi

13
    5
    0
    kampanyalara katilmadim ama bence polsanda verilen fiyatlarla bayinin verdiği indirimli fiyatlari bi karsilastirin derim. ayrica bayinin internet uzerinden verdigi fiyatta yuzyuze satislarda ayrica indirim yapilabiliyor, dolayisiyla polsanin bi espirisi kalmiyor gibi. ha polsan bayi gibi ayrica bi indirim yaparsa onu bilemem, sadece polsandaki liste fiyatlariyla bayi fiyatlarini karsilastirmistim bi ara. cok bariz hadi hemen alalim dusuncesi yaratacak bi fark gorememistim. iyi arastirmak lazim.

GT-N7100 www.polisforum.net mobile app ile gönderildi.

Xeana bunu beğendi.
  4. teachpol

teachpol Bekçi

10
    2
    0
    polsanın tek işe yaradığı nokta bu.piyasadan 10bin lira aşağı veriyorlar.şu an citroen c elysse 10binlira düşüğe veriliyor nakitim olsaydı alırdım.