POLSAN MAGDURLARI | Polis Forum

POLSAN MAGDURLARI

Eneseme 14 Kasım 2016

1. Eneseme

Eneseme Komiser

244
    121
    0
    Arkadaslar polsana dava acalim ben acarim diyen kac kisiyiz???
    -4te1 icrasi oldugu halde daha fazla kesinti yapmasi
    -6 ay uyelik aidati veye kredi taksidi odenmeyip tuzuge aykiri davranarak uyelikten cikarmamasi
    -Yardim ve dayanisma degil dayamadan baska amaci olmamasi
    -Zorla uyelikte tutmasi
    Vb.siz ekleyin ve ben davaci olurum ve tuzukteki yonetmelikdeki maddelerin hukuga aykiri oldugunu kanitlarim ve bunu sana verir davaya mudahil yada davaci olurum diyen kac kisiyiz???

2. Eneseme

Eneseme Komiser

244
    121
    0
    Dava acmanin br masrafi yok arkadaslar toparlayalim hepsini elimizde br dosya olsun ben bunu idare mahkemsine ilk verecem ve aynisini sizlerde verin.kac yil surerse sursun yeterki bu adilerin hukuksuz hukumleri bitsin

Kocakurt25, madman7779 ve batu1283 bunu beğendi.
  3. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    Zaferarda bunu beğendi.
  4. batu1283

1.719
    1.082
    0
    Ben bunu Polsan başlığı altında yazdım ama kimse taraf olmadı bir çok arkadaş var Anakarada bir arkadaş yardımcı olursa takip ederse olur

VFD 600 www.polisforum.net mobile app ile gönderildi.

5. Eneseme

Eneseme Komiser

244
    121
    0
    Evet baskaa ?? Bi 5 kisiyi gecsek tamam derim

6. Eneseme

Eneseme Komiser

244
    121
    0
    Insallah yarinbsadece konusan degil elimi tasin altina sokarm diyenlerinhep birlkte gorcez

7. Eneseme

Eneseme Komiser

244
    121
    0
    Kotu br huyumuz varki sadece oturdgmz yerden aglyoruz.ne yaptk bugne dek ne yapablrz buyrun gelin birleselm ne gerkiyosa yapalim

8. Eneseme

Eneseme Komiser

244
    121
    0
    50 tane aglayan var 2 tane yurekli adam yokkk!!!

9. hakanben

hakanben Bekçi

49
    21
    0
    Polsan ın yapılandırma ve taksit öteleme sistemi hiçbir bankacılık mevzuatına uymuyor. 3 ay öteleme diyorlar 2 ay yapıyorlar

10. hakanben

hakanben Bekçi

49
    21
    0
    Arkadaşlar ayrıca polsan kredi çekerken sigorta yapıyormu. Birde ödenmeyen kredisinde zamanaşımı nedir bilen varsa tşk.ler

11. Zaferarda

Zaferarda Yeni Üye

3
    0
    0
    Arkadaslar oncelikle herkese slm ben gecen hafta polsan a istifa dilekcesi gonderdim .kisaca dilekcemde aidatin kesilmemesini birikmisimin ve 2001 yilinda uye oldugum sandiga o tarihten beri polsan in ortak oldugu sirket veya istirakcilerinden hisseme dusen miktarinda hesaplanip borclarimdan dusuldukten sonra kalan borclarimin simsiye kadar oldugu gibi yine maasiman kesinti yapiilmak suretiyle kesilmesini eger sandiktan istifa edemiyorsam sebebinin tarafima yazili olarak bilsldirilmesini istedim.dun gonderdikleri cevap metninde sandik tuzugunun 20 . Maddesini gerekce gosterip borcum oldugu icin ayrilamayacagimi yazmislar.bu madde de borcu olan ortak ayrilamaz diye bi ibare yok.ama ben kararliyim bu sandiktan cikmaya.sizden ricam bilgisi olan arkadasim var ise benim yasal yollardan hakkimi aramak icin hangi mahkemeye basvurmam konusunda aydinlatirsaniz hemen basvuru yapacagim.Allaha emanet olun

12. batu1283

1.719
    1.082
    0
    Arkadaşım bende aynı konumdaydım çıkartmadılar herhalde bu ay karşılıyor sanırım ama ben bimer cimer kamu denetçisine yazdım kendilerine 8 mail 2 de mesaj atmışım.Cimer Egm iletildi diye mail geldi.Dün Aytül isimli bir bayana bağladılarkendisinin beyanı müracatımdan dolayı iki adet soruşturma olduğu mevcut durumumu inceleyip tekrar döneceğini belirtti.Bekliyorum müspet bir cevap gelmezse Ankara Cumhuriyet Başaavcılığına İzamsan,robotiks ve Ankara Sigorta ve diğer iştirakleri ile sandığı ve üyeleri zarara uğratmaktan ve fetöcü yapılanmaya maddi destek sağlamaktan suç duyurusunda bulunacağım.Şu an maddi açıdan sıkıntım olmasa hem idari mahkemeye ,hemde tüketici kredisi faiz uygulamaları nedeniyle ilgili mahkemeye (hangi mâhkeme bilmiyorum,hiç başıma gelmedi) başvuracağım ama mâddi sıkıntım mevcut şu an için

SM-J200F www.polisforum.net mobile app ile gönderildi.

Kocakurt25 bunu beğendi.
  13. Zaferarda

Zaferarda Yeni Üye

3
    0
    0
    Teşekkürler batu1283 arkadasim benim birikmisim borcumu henuz karsilamiyor.ama sonuna kadar gidecegim .borc bitene kadar sandiga uyelikten ayrilamayacagim diye bir madde yok.

14. batu1283

1.719
    1.082
    0
    Yok bana yapılan uygulamanın 20.maddede u su bile yok .dondurulma olarak bana işlem yapıldı ama ücretsiz izin dondurulma içeriğinde yok dindurulmada aidat alınmaz diyor bende ücretsiz izindeki ayların aidatı hem de faizi ile alındı kredide 90 günde yasal takip başlar bende yasal takip başlatmayıp 6.aydan sonra maaşımın %75 kestiler hiçbiri yok hepsi yasa dışı ve suç

SM-J200F www.polisforum.net mobile app ile gönderildi.

dijital23 bunu beğendi.
  15. can7387

can7387 Yeni Üye

8
    12
    0
    Üçüncü ay da iteleme yapıyorlar.

16. Aydin 41

Aydin 41 Komiser Yardımcısı

128
    88
    0
    Arkadaşlar polsandaki uygulamalar tüzüğe dayandırılıyor gel gor ki tüzük sandigin gerçek sahiplerinin aleyhine işliyor ornek temettü oranları hiçbir sandıkta veya kurulusta temettunun yüzde 60 i ihtiyat fonuna ayrilamaz temettunun en az yüzde 51 i ortaklarına dağıtılmak zorunda ama kimi kime şikayet ediyorsun gerisini biliyorsunuz zaten...

17. Eneseme

Eneseme Komiser

244
    121
    0
    Batu eneseme baska kim var???

Kocakurt25 bunu beğendi.
  18. ykp4453

ykp4453 Komiser Yardımcısı

196
    78
    0
    Polsan pismanliktir.diyordum 6 yil once ve sonuclar ortada milleti rezil ettiler :(

19. batu1283

1.719
    1.082
    0
    Bimer kurumuna yaz diye cevap vermiş Cimer Emniyet Genel m göndermiş obdusmandan henüz cevap gelmedi

VFD 600 www.polisforum.net mobile app ile gönderildi.

20. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.605
    0
    ARKADASLAR POLIS SANDIGINI ARADIM BUGUN 20 OCAKTA KREDI VERME ISLEMININ BASLAYACAGINI SOYLEDILER OMEF BEY

Teras16 ve Çevik01 bunu beğendi.