POLSAN Uygulamaları | Polis Forum

POLSAN Uygulamaları

enricco 8 Kasım 2016

Etiketler:
  1. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

734
    502
    0
    polsan kredi vermeyi durdurdu. Ayrıca diğer uygulamaları ile ilgili bildiklerimizi paylaşalım.

2. Xeana

Xeana Administrator Yetkili Kişi

473
    491
    0
    Sizlerden gelen yoğun istek üzerine hataları eski altyapımızda düzeltme imkanımız olmadığı için altyapıyı tamamen değiştirerek yüklü miktarda paraya da kıyarak lisanslı sağlam bir altyapı oluşturduk. Eski kullandığımız ile yeni altyapımız farklı firmalar olduğu için yazdığınız yorumları ve üyeliklerinizi yeni sisteme geçiremedik.
    Konu başlıklarını tekrar açıyoruz ve sizlerden ricamız konuları tekrar bilgileriniz ile canlandırmanız.Kısa sürede sitemiz eski durumuna sizler sayesinde kavuşacaktır anlayışınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

economist bunu beğendi.
  3. Malkoçoğlu

Malkoçoğlu Yeni Üye

4
    2
    0
    Öncelikle Polisin sayfası Türk Polis teşkilatına hayırlı olsun.Polsanın kredi verme şartları ile alakalı Bimere ve Cimere yazın arkadaşlar.Hiçbir şey değismez diyenler hiçbir şey yapmayanlardır.Herkes duyarlılık göstersin lütfen.

4. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.605
    0
    Ben yazdim hiç bir sonuç alamadım kardeş bizzat polsanada gittim yine boş tutturmuşlar bir ohal başka bir şey bildikleri yok demiyorlrki yedik bitirdik

Getmy bunu beğendi.
  5. Malkoçoğlu

Malkoçoğlu Yeni Üye

4
    2
    0
    Kredi miktarları ve taksitlerinin yükseltilmesi,faiz oranlarının bankaların oranlarının altında olması gerekir.Oyak örnek alınmalı.

6. Mete

Mete Komiser

203
    79
    0
    arkadaşlar polsan nasıl bir kuruluş etk 90. madde göre kurulmuş ama vakıf mı dernek mi zorla üyelikte tutamaz dava açacağım o nedenle fikirlerinizi alayım

7. serpilpolis

serpilpolis Komiser Yardımcısı

117
    109
    0
    Polsan a üye olmama ragmen isinamadim gitti arkadaşım

Dart31 bunu beğendi.
  8. Emirdağlı

Emirdağlı Polis Memuru

50
    29
    0
    Banka kredilerinden yksek faiz fark alnrken, Polsandan neden alnamaz. Hukuk yardm alabilen arkadas varsa yazabilirmi.?

9. Alpernzz

Alpernzz Bekçi

31
    18
    0
    Oyak yıllık %20 lere varan temettü verirken bizimkiler %5-7 yi ancak layık görüyorlar bize. Hicbir avantajı yok desek yerinde olur.

10. Alpernzz

Alpernzz Bekçi

31
    18
    0
    En yakın zamanda uyelikten çıkmayı düşünüyorum.

11. serpilpolis

serpilpolis Komiser Yardımcısı

117
    109
    0
    Çıkmak için de bir çok zorluk çıkarıyorlar sen müracaat ettinmi

Dart31 bunu beğendi.
  12. Xeana

473
    491
    0
    Polsan konusunda bende kararsızım 3 yılı geçti üyeliğim bes de mi devam etsem diyorum.

13. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.605
    0

Kardeş yürekten söylüyorum eğer dewam eden bir kredin yoksa hiç durma derim cikabiliyorsan cik

14. Xeana

473
    491
    0
    Bu sayede birikim yapmış oldum ama karar vermek zor

15. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.605
    0

Altın al kenara at muhabbetini önermem ama BES çok mantıklı

16. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.605
    0
    Bir şey sorcam BES TE miktarı kişi mi belirliyor

17. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.605
    0

eğer miktarı kendin belirleyebiliyorsan şayet miktarında az yüksek tut 10 numara olur hakkinda

18. Xeana

473
    491
    0
    Kişi belirliyor diye biliyorum.

19. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.605
    0

Dediğim gibi örneğin polsanda 160 civari kesiliyor sen 250 belirle yüzde 25 de devlet katkısı

Xeana bunu beğendi.
  20. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    Polsandan yasal olarak haklarımızı arayalım
    Bir platform oluşturalım bir avukat tutalım vekalet verelim . Hakkımızı arayalım .Biliyorum ki Polsanın mevcut mal varlığı,kira gelirleri şirket gelirlerinden kat ve kat fazla artı fetöye gittiği iddia edilen 460 milyon TL ,yönetim giderleri,gider kalemleri araştırılsın bunun içinde KHK gerekmez herhalde

madman7779 ve ademiyet bunu beğendi.