Psikiyatri c dilimi nedir kurban olayım bilen varsa cevap versin | Polis Forum

Psikiyatri c dilimi nedir kurban olayım bilen varsa cevap versin

Ramakses 13 Aralık 2016

1. Ramakses

Ramakses Yeni Üye

4
    0
    0
    Terörün başkentinde çalışıyorum. Bir buçuk ay önce çok samimi 5 yıllık arkadaşım şehit oldu. Psikolojim bozuldu. Psikiyatri servisi rapor verdi. Hakem hastahaneye sevkedildim c dilimi verdiler. Silahımı aldılar. Şimdi ne olacak bilen varsa acil cevap versin lütfen. Burda kimse bir şey bilmiyor.

2. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    Kardeş konulan tanı nedir. Rahatsızlığın tam adı, klinik devresi nedir ?

VFD 600 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

3. Ramakses

Ramakses Yeni Üye

4
    0
    0
    Ilk Doktor agresif nöbet dedi. Hakem hastahane akut stres bozukluğu diye yazdı

4. tzadkiel

tzadkiel Polis Memuru

70
    36
    0
    Benim eşimede b dilimi psikiyatri raporu verilmişti,anksiyete bozukluğu teşhisi konulmuştu.Silahı alındı,2 ay kadar sürmedi sanırım silahını teslim ettiler.Bu arada başınız sağolsun,geçmiş olsun.

5. gazi

gazi Yeni Üye

9
    6
    0
    Kardesim sehit olan arkadasin olayinda sen var miydin
    Eger sende varsan olayda gazi olma durumun var
    Eger olayda yoksan yakin arkadas olma sebebiyle bu rahatsizlik meydana geldiyse surec baska olur

6. Kolpacı33

Kolpacı33 Komiser Yardımcısı

151
    113
    0
    Su şehit olma olayını daha detaylı anlatirmisin sen varmiydin o saldırıda.. var isen durum başka.. sen yoksan olayda.. a sınıfı silahlı görev yapabilir.. c dilimine girmissen idari polis olma durumu var.. ama iyileşir bir hastaliksa tekrar silahlı polislik yapabilir şeklinde rapor alırsın.. iyilesemez bir hastaliksa idari polis olursun detay anlat ki bir şeyler soyleyebilelim

7. Thyke

Thyke Polis Memuru

55
    68
    0
    Emniyet hizmetleri saglık yönetmeligi A-B-C-D ve E sınifı olmak uzere 5 katagoriye ayrildı A dilimi meslege yeni gireceklerde aranacak şartlar B-C-D dilimi saglik sartlari.meslek icinde.aranan sartlar B dilimi şuan aktif calisanlarda bulunabilecek.saglil sartlarini iceriyor C dilimi ise aktif calisamayacak meslek.icindeyken rahatsizlanan ve idari polislik yapmasi gereklidir seklinde görüş bildirilen saglik sartlarini barındiriyor.ama komu pisikiyatri olunca genel olarak idari polislik yerine G.İ.H sınıfı denen simdiki ise yeni unvanla bilgisayar işletmeni gibi sivil memurluga gecirilen bir durum olusuyor alınan tüm.raporlarda sonuç EGM sağlık daire baskanligindan karara bağlaniyor hastane teshis kısmını yaziyor hangi dilime.girip ne sekilde gorevlendirme yapilacagi daire baskanliginca belirleniyor pol netten yönetmelgi bulabilir C diliminde konulan teşhis ve durumu anlayabilirsiniz devrem

8. Ramakses

Ramakses Yeni Üye

4
    0
    0
    Arkadaşım patlamada şehit oldu. Olay esnasında ben orda değildim. Ama patlamayı duydum. Yani benim gazilik gibi durumum yok. Benimki psikolojik sadece

9. Kolpacı33

151
    113
    0
    C dilimi silahlı görev yapamaz ama bu kararı sağlık daire başkanlığı komisyonu verecek.. hastalığının iyileşir. Bir hastalık olması durumunda tekrar silahın iade edilir.. B diliminde yer alirsin hastalığın tedavisine bak.. Allah şifa versin..

10. Kolpacı33

151
    113
    0
    Kanun yönetmelik bilmek süper

11. Ramakses

Ramakses Yeni Üye

4
    0
    0
    Peki sağlık daire Başkanlığı benim aldığım raporu beni görmeden mi değerlendirecek

12. Kolpacı33

151
    113
    0
    Çağırıyorlar diye biliyorum ama görmeden raporlar üzerinden de karar veriyorlar

13. Resmipolresmi

Resmipolresmi Yeni Üye

3
    0
    0
    Ben de aynı durumdayım ama silahımı ne zaman teslim edeceğim kaç hafta sürüyor

14. Resmipolresmi

Resmipolresmi Yeni Üye

3
    0
    0
    Arkadaşlar bu kurul rapor aonucunu kendimiz mi teslim alıyoruz yoksa hastane emniyete yolluyor mu ?

15. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Hayır sen gormezsin bile ..hatta sana hangi dilime girdigin yada hastalığının tanısı dahi söylenmez.sadece test sonuçları söylenir.sana mmpi kişilik testi yapılır polis okuluna girerken yapılan test belki hatirlarsin.sonra resimler gösterirler bu resimde ne görüyorsun gibi recep ivedikte de vardı ya (rocha testi)

16. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Seni çağırırlar sadece bazı özel durumlarda birde biz gorelim misali.eger raporunda lie ya i yalan testlerine bakarlar o testlere verdiğin cevaplar önemlidir.oraya çağırırlar birde biz dinleyelim derler.

17. erc06yns

erc06yns Yeni Üye

3
    0
    0
    Arkadaslar bende yanlislikla rapor aldim dr anksiyete bozuklugu yazdi sonra emniyet hakem hastaneye sevketti orada bakmadilar bile silahim alindi ama ben itiraz ettim yaklasik 3 ay silahsiz calistim. Normalde 6 ayligina alinmisti ve her ay psikolga gidiyordum.itirazim kabul oldu baska bi hakem hastaneye sevkettiler bu sefer temiz raporu verdiler yaklasik 3 ay surdu ve silahimi geri aldim

SM-N920C www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

18. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Sorusu olanlar ozelden gelebilir.ha şunu diyeyim psikolojik rahatsizliktan ötürü basvurum olmadı ama bi şekilde iyi bilirim bu sureci a dan z ye.isteyen ozelden ulaşsın bildiğimiz seyde yardımcı olabilirsek ne mutlu...

19. İmpartant

İmpartant Yeni Üye

4
    1
    0
    Selam arkadaşlar araniza yeni katıldım. Güzel bir site olmuş.emeği geçen herkese teşekkürler. Benim danışmak istediğimi konu: 20 gün önce belfıtığı ameliyati oldum. Su an raporlu olduğumdan çalışmıyorum. Doktorum bana bundan sonraki hayatımda çok dikkatli olmam gerektiğini aksi takdirde hastalık tekrar nüksedebilir dedi. ve kesinlikle ağır bir şey kaldırmayacaksın anı hareketlerden kaçınacaksın ve Sabit olarak ayakta uzun süreli beklemeyeceksin dedi. Banada istersen mesleğin gereği böyle bir rapor düzenleyeceğim dedi. Bende kabul ettim ama henüz raporu almadım bir kaç gün sonra kontrole gidince verecek. şimdi emniyet hizmetleri sağlık yönetmeliğinde bu c dilimi olan hastalar var idari polislik yapabilir şeklinde madde 16 da belirtiyor. Asıl sorum size bel fıtığı ameliyat i olduğum için sağlık daire başkanlığını c diliminde beni değerlendirir mi? ve bu süreç nasıl işliyor. Bu konudan bilgisi olan var mi