HİT KONU - Soruşturma | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

HİT KONU Soruşturma

Nuh04 2 Ocak 2017

1. Nuh04

Nuh04 Bekçi

11
    8
    0
    Göre vli olduğum gün ssehir dışına çıktım aracım la maddi ve hafif yaralı trafik kazası oldu sikaytci olmadık bir birimiz den soruşturma açılmış ne yapmalıyım ifadeye çağıriyorlar yardımcı olacak kimse var mi nasıl bir ceza alırım yada ceza almamak için ne yapmalıyım saygılar ,

wiya bunu beğendi.
  2. Nuh04

Nuh04 Bekçi

11
    8
    0
    Soruşturma yazacaktim duzeltemedim neyse ,

wiya bunu beğendi.
  3. wiya

wiya Komiser

262
    137
    0
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Görevli olduğun gün,işin vs vardı dışarı çıkmak zorunda kaldın.izin aldınız mı seften yada komiserin vs hani haberi var mıydı. yarım saatlik isim vardı izin istedin mi.eger aldıysan ve bu kaza sonrası izin aldigin kişi arkanda durursa emin ol birşey çıkmaz.boyle bir durum varsa söylemen lehine olur tabi üstüne de zarar vermeden.(coook acil isim vardı hastaneye gittim eşim rahatsızdı vs gibi.hastane raporlarını da sunarsin vs vs gibi konuyu bağlayabilir misin?) ama izin almadan ciktiysan malum cezanın ağır olur gibi geliyor.lakin sicilin temizse bir alt cezayı alırsın.gorev yeri terkle cezalandirilabilirsin hani felaket tellalı olmak istemem ama bi avukat tutmaniz da fayda var.

Nuh04 bunu beğendi.
  4. wiya

wiya Komiser

262
    137
    0
    Başından bu tür olaylar geçmiş arkadaşlar katkılarınızı bekliyoruz.

5. OKAN06

OKAN06 Bekçi

20
    37
    0
    İnşallah olmazda, tahminim en hafif 11 ay kıdem tenzili gelir. Kötüsü de sicilin temizse 24 ay.... Geçmiş olsun arkadaşım....

wiya bunu beğendi.
  6. Nuh04

Nuh04 Bekçi

11
    8
    0
    Sağolun arkadaş lar sicilim temiz şef ten izin alip gittim ama onu da işin içine daha il etmek istemiyorum bi yandan da , kaza yaralanmali idi hafif bir kişinin burnu kana di Ama kayıtlara yaralanma olarak geçti , görevli olduğum gün kaza gercrklstigi için soruşturma açıldı ifade vermeye gideceğim şimdi bakalım ne olacak .

wiya bunu beğendi.
  7. Nuh04

Nuh04 Bekçi

11
    8
    0
    İlk defa başıma geldiği için şaşırdım ne diyecgimi , nisanlim da kaza da yanımda idi ama kayıtlara ismi geçmedi ben daha sonra onu acile götürdüm kazadan sonra , acaba onu mu bahane etsem acil de ydi ben de gidiyordum kaza oldu gibisin den

wiya bunu beğendi.
  8. roffbsince1907

roffbsince1907 Bekçi

25
    6
    0
    Özel Harekat kursundan feragat ettim geçen ay soruşturma açıldı. Annem ufak bir kaza geçirmişti raporlarını da gönderdim. Ayrıca daha aday memurum. Nasıl bir ceza alırım? Hoş ceza alırsam aslında benim için ödül olur giderim memleketime ne kira sıkıntım olur ne sarhoşla hırsızla uğraşırım. Harekatçı olmadıktan sonra benim için pek bir önemi yok ne iş yaptığımın.

9. ykp4453

ykp4453 Komiser Yardımcısı

192
    78
    0
    Ne
    Diye soruşturma acildi ki hakkinda

10. roffbsince1907

roffbsince1907 Bekçi

25
    6
    0
    Kursu bırakıp devleti zarara uğratmışım plan program aksamış.

Sent from my iPhone using Polis Forum