Yılbaşı biletlerini aldık:)şimdide size tutarsa ne yaparsınız fikirleri alalım:) | Polis Forum

Yılbaşı biletlerini aldık:)şimdide size tutarsa ne yaparsınız fikirleri alalım:)

wiya 17 Aralık 2016

1. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Malum yeni yıl geliyor arkadaşlar,teskilatimizin çalışanları maalesef ne bayramda ne yılbaşında ailesiyle bir tatil getiremediği için çoğunluğu çalışacak.bende bu sene aldım yilbasi biletimi dort çeyrek :)şimdiden hayallere başladım:):)

Bana çıkarsa ne yaparım diye soruyorum kendime .acaba işi gücü bırakır miyim?bence en zor cevap buna vermek.meslegimi seviyorum bırakmamak da ev arsa ne varsa alırım:)

Şimdi sıra sizde devrelerim !siz ne yapardınız?

enricco bunu beğendi.
  2. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

734
    502
    0
  3. raskolnikov

raskolnikov Komiser

229
    108
    0
    Bize çıkmayacagi için bilet almadim.hayal de kurmam.ne zamanki o çekiliş ve diğer çekilişler canli yayin olarak bize gösterilir o zaman bilet alır hayal kurarim.

wiya bunu beğendi.
  4. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0
    Biz de suan bir avm deyiz. Kızım biletciyi gördü illa alalım dedi çıkışta bakariz dedim. Hiç alacak gibi değiliz. Cikmayacagini bile bile boşa para vermek gibi geliyor bana.

5. dyrbkr-21

dyrbkr-21 Başpolis Memuru

84
    54
    0
  6. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Ya çıkarsa yenge:):)

eecd bunu beğendi.
  7. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0

wiya bunu beğendi.
  8. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0
    Alıntı yaptığımda yazdığım karışmış.

Anla sen kardes.

wiya bunu beğendi.
  9. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0
    Bu arada kızim çıkışta bileti unuttu.

Yasasinnnnn.

wiya bunu beğendi.
  10. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Yenge inan Allaha bende fizik tedavi gordum hemde bir yıl boyunca günlük 150tl verdim.tam geçti diye dusunduk gene başka problemler çıktı .ailemde doktor var onun ricası hatriyla 150oldu.otobuse binemiyordum ustune de araca benzin parası yanlış olmasin günlük 80-100km arasında değişir.beni baya zorladi.simdi birinde kredi çektik yamyam çıktı o kişi.sagolsun odemiyor krediyi.guler misin ağlar mısın belli değil.ama Allah bir kapıyı kapıyı kapiyor bin kapiyi açıyor.

eecd bunu beğendi.
  11. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Yenge söz inşallah yegenimizin değil bir yıllık fizik tedavisi tüm masrafları neyse bizden olur.

eecd bunu beğendi.
  12. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0

Söylemeniz yeter Allah razı olsun.

Allah gonlunuze gore versin ins. Kardesim.

Evet fizik tedavi pahali.

Senede 90 günü devletten almaya çalışıyoruz raporla, kalan cebimizden.

45 dak. 150 lira. Bizde ekstra araç parası yok.

Tek kişilik araba alıp bırakıyor.

13. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0

Bu arada allah sifa versin size de.

Kendinize mi aldınız siz.

Biz biraz uzun gidecek gibiyiz fizige.

Komple motor gelişim geriligi var bizde.

14. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Bana yılda 30gun devlet tarafından fizik tedavi ihtiyacı verildi .kusur 2.bolge tanımlamasında sayılan bir bölgede olduğu için de fizik tedavi raporu çıkmadı hepsi bana girdi vallahi billahi tek umudum trafik sigortasindan bu paraları alabilmek mahkeme hala devam ediyor.

eecd bunu beğendi.
  15. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Yenge kusura bakma da ozelden 1mesaj atacağım soracagim .musade var mı?

16. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0

Özelim herkese kapalı.

Buradan sorup hemen silebilir siniz.

17. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0

Biz türkiyede tek tanili hastayız. Bizim sistemde dut mudur nedir ondanimi bole yok. Rize hiç fizik odemiyor.

Onun için yanımıza sp eklettık. Yoksa yiyecek ekmek bulamazdik.

18. wiya

wiya Komiser

268
    138
    0
    Ya yenge bulunduğunuz ili soracaktim. Ben hastanedeyken bıcırık tatlı bir kızı olan bi anneyle bi polis devremle tanismistim fizik tedavi unitesindeyken .polis arkadaşlar sohbet ettiğimizde kızında da bahse konu rahatsızlığın olduğunu söylemişti de.ordan sehri yazacaktim sadece .sizi burdan reklam etmemek için.

eecd bunu beğendi.
  19. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0

Ankara dayiz biz. Özel bir hastanede alıyoruz fizik tedaviyi. Ankara da bayagi un yapmış noroloji de çok iyi bir fizyoterapist.

Bizim tanimizda tek kardeşim. Eğer scn ile başlayan tanıysa biziz dir.

20. eecd

eecd Emniyet Amiri

691
    817
    0
    Bizimki tek nöbet değil. Gen mutasyonuna bağlı nöbet.

Beyin de ki ur, kist, kanama... metabolik rahatsızlıklar, zekâ geriligi, ileri zeka ve genetik hastalıklarda nöbet olabiliyor.

Bizim nöbet yan Hastalığımız asıl Hastalığımız sodyum iyon kanallarinda fonksiyon kazancı geninde mutasyon var.